+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

Компанія CONTO забезпечує підтримку своїх клієнтів - зареєстрованих користувачів програмного забезпечення "1С:Підприємство".

Умови звернення на Лінію консультацій CONTO:

Умови супроводу вказані в реєстраційній картці до кожного програмного продукту. В межах одного договору ІТС можуть обслуговуватися різнойменні програмні продукти, зареєстровані за одним користувачем.

  1. Підтримка користувачів «1С:Підприємство» надається в рамках Пакетів регулярного супроводу
  2. При зверненні на Лінію консультацій необхідно назвати реєстраційний номер програми та назву організації.

Лінія консультацій надає послуги тільки по типових конфігураціях. Якщо Ваша конфігурація перестала бути типовою внаслідок модифікацій, і за даними доопрацюваннями потрібна підтримка, або вам потрібна додаткова допомога в розширенні функціоналу, - Вам слід звернутися у відділ супроводу CONTO.

Послуги лінії консультацій CONTO по типових конфігураціях «1С:Підприємство»:

1. Консультації по телефону або електронній пошті з питань використання програмних продуктів "1С:Підприємство"

Tel.png   Консультація по телефону

Для отримання телефонної консультації необхідно повідомити реєстраційний номер і назву програми "1С:Підприємство", назву організації, і, можливо, іншу реєстраційну інформацію за відповідним запитом. Отримана інформація буде звірена з даними, зазначеними при реєстрації продукту.

При необхідності можливе віддалене підключення.

Максимальна тривалість однієї телефонної консультації складає 10 хвилин.

Email.png   Звернення за допомогою електронної пошти

Також на лінію консультацій CONTO можна звернутися за допомогою електронної пошти на адресу hline@conto.com.ua. При цьому в листі необхідно вказати реєстраційний номер і назву програми "1С:Підприємство", назву організації та іншу реєстраційну інформацію. Далі необхідно детально описати своє питання. У відповідь приходить лист-повідомлення про реєстрацію із зазначенням номера реєстрації. Протягом 1 робочого дня клієнт отримує письмову відповідь на свій запит, якщо питання не потребує додаткових уточнень у розробників.


2. Надання оновлень - останніх релізів конфігурацій "1С:Підприємство"

Лінія консультацій надає оновлення для підтримуваних програмних продуктів "1С:Підприємство".

Для отримання оновлень по електронній пошті користувачеві досить відправити запит за адресою release@conto.com.ua, із зазначенням реєстраційного номера і назви програми, найменування організації, а також можливих обмежень поштової скриньки на максимальний розмір вкладення.

Оновлення конфігурацій і програмних файлів «1С: Підприємство 8» можна самостійно завантажити з призначеного для користувача сайту http://releases.1c.eu (при наявності діючого договору супроводу).

Контактна інформація

По телефону

По електронній пошті

+380(44)490 94 64

hline@conto.com.ua

Графік роботи: Пн-Пт, з 08:00 до 19:00