+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

Навчальний центр

Центр сертифікованого навчання (ЦСН) — це спеціальні навчальні центри створені спільно з партнерами для навчання фахівців продуктів системи програм 1С:Підприємство 8. Присвоївши статус ЦСН CONTO, фірма підтвердила компетентність і високу якість послуг компанії з навчання роботі із системою «1С:Підприємство 8».

Переваги навчання в ЦСН CONTO очевидні: програму розроблено викладачами-методистами , а професіоналізм педагогів підтверджено сертифікатами і практичним досвідом. Вибір курсів охоплює всі аспекти роботи з 1С: від вивчення платформи і прикладних рішень «1С:Підприємство 8» «з нуля» до розгляду найбільш складних тем. Результат — ґрунтовні знання, підкріплені іменним Посвідченням.

Програми і ціни Подати заявку

Наш досвід

Статус ЦСН компанія CONTO отримала 30 січня 2004 року. Для нас це був важливий крок на шляху до підвищення якості послуг, а для клієнтів — можливість навчатися за програмою, розробленою і сертифікованої.

Вже понад 10 тисяч фахівців пройшли навчання в ЦСН CONTO. Це означає, що 10 тисяч осіб отримали підвищення зарплати, кар'єрне зростання або відмінну роботу, а їхні роботодавці — гарантовано висококласних фахівців.

Наші викладачі

Викладачі курсів в CONTO — фахівці-практики, які навчилися і успішно здали іспит на право викладання конкретного курсу. Кваліфікацію педагогів підтверджує іменний сертифікат, безліч позитивних відгуків і досягнення клієнтів. Краще за слова говорить успішна діяльність підприємств, які наші педагоги консультували під час поставлення обліку.

На заняттях панує дружня атмосфера. Викладачі приділяють увагу кожному, не залишають без уваги жодного питання. А практичні завдання та обговорення актуальних питань підкріплюються досвідом слухачів.

Форми проведення навчання

Відкриті групові заняття

Корпоративні заняття

Індивідуальне навчання

8 причин, за якими варто вибрати курси ЦСН CONTO:

  1. Навчання за єдиним сертифікованим матеріалами фірми
  2. Унікальні методики подачі матеріалу
  3. Сертифіковані викладачі з практичним досвідом
  4. Сучасні обладнані навчальні класи
  5. Невеликі групи
  6. Гнучкий графік навчання
  7. Чудові ціни